På Göteborgs Scenteknik erbjuder vi helhetslösningar, oavsett storlek eller typ av evenemang. Med uppdaterade logistik- och monteringslösningar jobbar vi mot kreativa och annorlunda scenlösningar, skräddarsydda efter era behov. Tack vare vårt erfarna team, med ett gott öga för detaljer, garanterar vi en totalleverans med god service och hög kvalitet för ett lyckat genomförande av ert evenemang.

Vid allmänna förfrågningar, ring eller maila oss på:
031-797 17 50
info@gbgscenteknik.se

Vårt Team:


Henrik Marzelius
VD och projektledare
031-797 17 52
henrik@gbgscenteknik.se

Jesper Lundberg
Projektledare
031-797 17 54
jesper@gbgscenteknik.se

Johannes Posse
Projektledare och tekniker
031-797 17 51
johannes@gbgscenteknik.se


Michael Johansson
Uthyrningsansvarig och tekniker
031-797 17 55
michael@gbgscenteknik.se

Oscar Westerdahl
Ljud- och ljustekniker
031-797 17 53
oscar@gbgscenteknik.se

Andreas Åwall
Säljare
031-797 17 56
andreas@gbgscenteknik.se


Mattias Wänerstam
Service och reparationer
031-89 26 66
mattias@currentrepairshop.se

Besöksadress:
Åbäcksgatan 8D
431 67 Mölndal
Öppettider: 09:00 – 12:15, 13:30 – 17:00 mån-fre.